Artykuły

BBTort — Testy Opinie Relacje Tutoriale

Miejsce na wszelkiej maści artykuły związane z BlackBerry — krótkie i długie, poważne i mniej poważne, obiektywne, subiektywne, techniczne i humanistyczne, itp., itd. Wszelkie propozycje proszę słać do Romka S.


Relacja z SuperHackathon’u 2012

Czy warto wziąć udział w hackathon’ie? Czy hackathon z logiem BlackBerry jest warty uwagi? Zapraszam to przeczytania relacji Michała Banasia.


BB Java Android Runtime w praktyce, część 2

Jak rozpocząć pisanie aplikacji dla paltformy BlackBerry z wykorzystaniem języka Java? Zapraszam to przeczytania drugiej części artykułu Grzegorza Wiekiery.


BB Java Android Runtime w praktyce, część 1

Jak rozpocząć pisanie aplikacji dla paltformy BlackBerry z wykorzystaniem języka Java? Jakie oprogramowanie zainstalować, skąd je pobrać? Jak skonfigurować narzędzia, jak podpisać aplikację? Zapraszam to przeczytania pierwszej części artykułu Grzegorza Wiekiery, autora sympatycznego programu Prawa Murphe’go, dostępnego w serwisie AppWord.


Recenzja PlayBook’a, odsłona druga — PlayBook w rękach developera

Czym tak naprawdę jest Playbook? Przenośną konsolą do gier? Urządzeniem z przeznaczeniem biznesowym? Zaawansowanym urządzeniem multimedialnym? Czy jest urządzeniem bez wad? A może czegoś brakuje? Czy programista będzie miał co robić? Zapraszam to przeczytania recenzji Tomka Xięskiego, autora prostej, lecz totalnie dezorientującej zmysły gry ColorX, dostępnej w serwisie AppWord.


Recenzja PlayBook’a, odsłona pierwsza — PlayBook w rękach Kowalskiego

Czy BlackBerry PlayBook jest użytecznym narzędziem pracy i rozrywki dla przysłowiowego Kowalskiego? Czy jest wystarczająco przyjazny, prosty w obsłudze, czy nie jest za mały? Zapraszam to przeczytania recenzji Przemysława Gałuszki, który przez chwilę starał się zapomnieć, że jest studentem informatyki…»

BBJam2013 Amsterdam

BBDevCon2012 Amsterdam

Inauguracja Akademii BB