Inauguracja Akademi BB

Wkrótce relacja z przebiegu inauguracji Akademii BlackBerry w Instytucie Informatyki UŚ. Inauguracja poprzedzona była podpisaniem listu intencyjnego pomiędzy firmą RIM a Uniwersystetem Śląskim. List podpisali: przedstawiciel firmy BlackBerry David Keane oraz JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Studencka część inauguracji odbyła się w Auli Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu, aule w budynku Instytutu Informatyki okazały się zbyt małe by pomieścić chętnych do wzięcia udziału w inauguracji.

Uczestnicy inauguracji otrzymali koszulki sygnowane logiem BlackBerry Academic Program oraz firmowe gadżety BlackBerry. Odbyło się losowanie PlayBook’a, który powędrował do jednej z uczestniczek (mdash mocno zaskoczonej jak było widać).

Pierwsze zdjęcia z inauguracji:

BBJam2013 Amsterdam

BBDevCon2012 Amsterdam